O nas

JAKOŚĆ

Gwarantujemy solidną obsługę, rzetelność i profesjonalizm. Podczas naszego działania na rynku antyków i przedmiotów kolekcjonerskich zgromadziliśmy dużą wiedzę, która pozwala nam pomóc w wycenie oraz gwarantuje rzetelny opis sprzedawanych przez nas przedmiotów. Mamy nadzieję, że nasza wiedza i porady wspomogą wielu kolekcjonerów na drodze budowania swojego zbioru. Ufamy wiedzy naszej i współpracujących z nami ekspertów, więc możemy być pewni jakości naszych usług..

WARTOŚĆ

Staramy się zapewniać interesującą ofertę, która stanowi wspaniałe uzupełnienie kolekcji numizmatycznych. Przedmioty sprzedawane przez naszą firmę posiadają gwarancję oryginalności (chyba że opis stanowi inaczej, gdzie z pewnością jest to wyraźnie zaznaczone). Klient może liczyć z naszej strony na uczciwość, przejrzystość i sprawny, przyjemny kontakt z ekspertem.

MISJA

Kolekcjonowanie przedmiotów z duszą oraz ich badanie to nasza długoletnia pasja, którą z biegiem czasu postanowiliśmy przekuć w pracę. Od samego początku koncepcyjnego naszej firmy przyświeca nam jasna misja- stworzenia miejsca, w którym początkujący kolekcjonerzy będą mogli otrzymać fachową pomoc i kupić rzetelnie ocenione, ciekawe przedmioty. Najważniejsza jest dla nas relacja na linii firma-kolekcjoner. Uważamy, że rolą profesjonalnego antykwariusza jest pomoc w świadomej budowie przemyślanej i wartościowej merytorycznie kolekcji. Zapewniamy kompleksową obsługę, a każdy klient może liczyć na naszą pomoc w zarządzaniu kolekcją czy reprezentacji na innych aukcjach.

Zapraszamy do współpracy.

Z ogromną chęcią zapraszamy do współpracy, by wspólnie uczynić branżę kolekcjonerską lepszym miejscem.

Każdy kolekcjoner, nawet o najbardziej nietuzinkowych zainteresowaniach i spektrum kolekcji otrzyma od nas pomoc i profesjonalną obsługę.

Głęboko wierzymy, że jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższej klasy komfort i radość podczas współpracy i budowania zbioru.

Rzetelne podejście do klienta i jego zadowolenie to nasze priorytety, których nie przesłania nam żądza zysku. 

Od zawsze przyświeca nam cel stworzenia rzetelnego i interesującego miejsca na kolekcjonerskiej mapie Warszawy. 

Nasi klienci mogą liczyć na najwyższej jakości obsługę, zarówno przy kupnie, jak i sprzedaży walorów.