Skup

Jesteśmy zainteresowani zakupem czy pozyskaniem praktycznie każdego starego przedmiotu z duszą.

Interesują nas nie tylko cenne przedmioty ogromnej rzadkości czy walory wykonane z metali szlachetnych, ale również proste przedmioty historyczne.

Chętnie zakupimy stare monety, medale, odznaczenia, banknoty i inne przedmioty kolekcjonerskie.

Ponadto skupujemy: stare rzemiosło użytkowe i sztukę użytkową (wyroby srebrne i platerowane, polskie i zagraniczne, brązy, mosiądze), dzieła sztuki (obrazy, grafiki, plakaty, ryciny) oraz różne inne przedmioty ze spektrum zainteresowania kolekcjonerskiego- biżuterię, zegarki, judaica, szkło, dokumenty i fotografie, pocztówki.

Sterta przedmiotów czy nawet mały pojemniczek wypełniony starymi ciekawostkami który kurzy się na strychu lub leży gdzieś w domu, nieraz całkowicie ignorowany przez domowników, może okazać się żyłą złota, wartą setki, a nawet tysiące złotych!

Poprzez naszą wiedzę oraz kontakty z ekspertami od nawet najbardziej niszowych tematów jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższej jakości obsługę, precyzyjne opisy oraz rzetelną i szybką rynkową wycenę niemal każdego waloru.

Walory trudne do wyceny bądź bardzo ciekawe kolekcjonersko z chęcią przyjmiemy na nasze aukcje.

Dowiedz się więcej!


Zapraszamy Państwa do kontaktu drogą telefoniczną. Z racji różnej dostępności godzinowej i braku stałych godzin funkcjonowania firmy, preferujemy kontakt SMS/MMS. 

Po kontakcie SMS bądź puszczonym sygnale w godzinach wieczornych oddzwonimy do Państwa.

Numer pod jakim można się z nami skontaktować to: 

(+48)500489919

W dzisiejszych czasach najszybszą i najwygodniejszą formą komunikacji stały się wiadomości mailowe. 

Do wysłanej wiadomości email mogą Państwo załączyć dobrej jakości fotografie produktu, jego wad i oznaczeń znajdujących się na nim, które znacząco ułatwią i przyspieszą proces wyceny.

Nasz adres email pod który mogą Państwo wysyłać zapytania to:

kontakt@datempus.pl