Wycena

Wśród przedmiotów kolekcjonerskich i antyków łatwo wycenić niektóre, zazwyczaj bardzo popularne i dostępne walory.
Trudności przysparzać mogą za to przedmioty, przy których ogromne różnice w cenie może powodować piękny stan zachowania.
Przedmioty ekstremalnej rzadkości bądź bez notowań aukcyjnych również wymagają dużego wyczucia podczas wyceny.
Jednak osobie nie będącej znawcą lub nie wgłębiającej się w temat może być trudno wycenić nawet proste rzeczy.
Z samodzielną wyceną wiąże się także ryzyko przegapienia w grupie przedmiotów prawdziwych perełek- na przestrzeni lat wielokrotnie byliśmy w stanie z całych zestawów wyciągnąć jeden walor, którego cena przewyższała cenę pozostałej części sprzedawanych przedmiotów.
W związku z tym zachęcamy do skontaktowania się z nami- wycena zakupowa jest bezpłatna oraz nie zobowiązuje do sprzedaży.
Z ogromną przyjemnością pomożemy Państwu dostrzec piękno i rzadkość starych przedmiotów, służąc fachową wiedzą.
Interesują nas rzeczy różne- od monet, medali czy odznaczeń, po drobne bibeloty wykonywane w dawnych latach czy stare dokumenty.
Za interesujące nas przedmioty zapłacimy dobrą, rynkową cenę gotówką bądź przelewem po podpisaniu umowy kupno-sprzedaż.
Pokrywamy wszelkie formalności skarbowe związane z kupnem przez nas przedmiotów.

PROSIMY NIE CZYŚCIĆ ANI W ŻADEN SPOSÓB NIE POPRAWIAĆ STANU PRZEDMIOTÓW- AMATORSKIE ZABIEGI POTRAFIĄ ZMNIEJSZYĆ WARTOŚĆ PRZEDMIOTU O SETKI CZY TYSIĄCE ZŁOTYCH!

Preferowaną drogą kontaktu jest droga mailowa- wysłanie wiadomości email na adres firmowy z załączonymi dobrej jakości fotografiami.
Możliwy jest też kontakt telefoniczny, jednak telefon nie jest czynny 24 godziny na dobę i posiada znaczne ograniczenia w postaci braku możliwości przesłania zdjęć- stąd też polecamy kontakt SMS/MMS.
Należy pamiętać, że w zależności od faktycznego wyglądu przedmiotów wycena ostateczna może różnić się od wyceny orientacyjnej dokonanej przez naszych ekspertów poprzez email czy przy kontakcie telefonicznym.

Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy Państwa do kontaktu drogą telefoniczną. Z racji różnej dostępności godzinowej i braku stałych godzin funkcjonowania firmy, preferujemy kontakt SMS/MMS. 

Po kontakcie SMS bądź puszczonym sygnale w godzinach wieczornych oddzwonimy do Państwa.

Numer pod jakim można się z nami skontaktować to: 

(+48)500489919


W dzisiejszych czasach najszybszą i najwygodniejszą formą komunikacji stały się wiadomości mailowe. 

Do wysłanej wiadomości email mogą Państwo załączyć dobrej jakości fotografie produktu, jego wad i oznaczeń znajdujących się na nim, które znacząco ułatwią i przyspieszą proces wyceny.

Nasz adres email pod który mogą Państwo wysyłać zapytania to:

kontakt@datempus.pl