W sierpniu 2019 urzeczywistniło się moje długoletnie marzenie o przekuciu mojej pasji- obcowania z przedmiotami z duszą- w pracę. Po sporej dawce przygotowań postanowiłem założyć wreszcie swoją działalność, która pozwoli mi w sposób sprawny i przyjemny dla obu stron realizować wszelkie usługi i transakcje świadczone przeze mnie.

Strona, którą mają Państwo przyjemność oglądać, jest jedynie nikłą reprezentacją mojej działalności. Zawsze kładłem i będę kładł ogromny nacisk na osobisty aspekt współpracy na linii kolekcjoner – antykwariusz, a co za tym idzie, jestem stale otwarty na osobisty kontakt. Nie mam tutaj na myśli tylko kontaktu mailowego czy telefonicznego, ale również spotkanie na żywo, na lunch czy przysłowiową kawę. W szczególności znają to moi stali współpracownicy, do których nierzadko przyjeżdżam do domu czy biura, by w spokojnym zaciszu dyskutować o wspólnych przedsięwzięciach czy budowanej kolekcji.

Następny miesiąc- sierpień- poświęcę na budowę mechanizmu sprzedażowego i kanałów kontaktu. Wciąż mam zamiar prowadzić mój kanał na YouTubie, dojdzie do tego jeszcze z pewnością fanpage na Facebooku. Początkowo sprzedaż prowadzić będę głównie przez portal Allegro oraz przez oferty prywatne. Z czasem na stronę zostanie zaimplementowany sklep online, być może dojdą również inne zewnętrzne kanały sprzedażowe.

Serdecznie zapraszam do kontaktu- na stronie podany jest zarówno numer telefonu, jak i mail, na który staram się zawsze odpowiadać w czasie maksymalnie jednego dnia roboczego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *